Panel logowania

Witamy na internetowej platformie współpracy PHUP Gniezno Spółka z o.o. Hurtownia Sp.k. 62-200 Gniezno ul. Orcholska 41 COMARCH B2B

COMARCH B2B PHUP Gniezno to nowoczesna platforma internetowa umożliwiająca zdalną obsługę sieci sprzedaży w modelu Business-to-Business. Użytkownik platformy może za jej pośrednictwem z dowolnego miejsca, stacjonarnie i mobilnie, i o dowolnej porze składać zamówienia, mieć podgląd wszystkich zamówień bez względu na kanał dostarczenia, sprawdzać ich status, korzystać z dostępnych promocji, weryfikować stan swoich płatności i korzystać z wielu innych funkcji online. COMARCH B2B PHUP Gniezno to pełne bezpieczeństwo i poufność informacji bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania – wystarczy dowolna przeglądarka (zalecana Google Chrome) uruchomiona na urządzeniu stacjonarnym lub mobilnym.

Aby stać się uczestnikiem społeczności użytkowników COMARCH B2B PHUP Gniezno należy:

 • Być Klientem PHUP Gniezno
 • Zwrócić się do swojego Opiekuna w PHUP Gniezno lub bezpośrednio na adres zamowienia@phupgniezno.pl o założenie profilu dostępu (w e-mailu z prośbą podaj NIP, adres punktu odbioru dostawy, imię i nazwisko osoby dla której dostęp ma być założony, funkcję w strukturach firmy, adres e-mail na który mają być wysłane dane do logowania)

Informacje dla korzystających z COMARCH B2B PHUP Gniezno:

 • Dbaj o bezpieczeństwo swoich danych – nie udostępniaj elementów koniecznych do zalogowania osobom trzecim
 • Realizacja zamówień następuje zgodnie z harmonogramem dostaw jaki został przypisany do Państwa lokalizacji przy założeniu, że zamówienie zostanie złożone w przeddzień dostawy do godziny 18.00 (harmonogram dostaw dostępny w module Moje dane)
 • Zamówienia będą realizowane po spełnieniu minimum logistycznego o wartości 500,00 zł
 • Składając zamówienie na alkohole upewnij się że przekazałeś do Działu Obsługi Klienta PHUP Gniezno aktualną koncesje na alkohol jak i opłaty (informacje dotyczące koncesji dostępne są w module COMARCH B2B Moje Dane, jeśli są nieaktualne to wyślij je na adres: koncesje@phupgniezno.pl w formie skanu)
 • Jeśli chcesz skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta telefonicznie, to dzwoń pod numer 507 015 972 w godzinach
  PN – PI 6.00 – 20.00
  SO 6.00 – 14.00
 • Instrukcja opisująca poszczególne elementy platformy COMARCH B2B dostępna jest pod adresem www.e-info.phupgniezno.pl
© Comarch SA 2018. All rights reserved Powered by Comarch B2B®