Do prawidłowego działania Pulpitu Kontrahenta wymagana jest włączona obsługa JavaScript w przeglądarce
Witamy w Pulpicie Kontrahenta firmy
PHUP Gniezno Spółka z o.o. HURTOWNIA Spółka komandytowa
Przede wszystkim jest to narzędzie pozwalające na zdalną obsługę kontaktów z partnerami w modelu Business to Business. Każdy uprawniony przez administratora systemu Klient za pomocą przeglądarki internetowej ma wgląd do naszej oferty i w wygodny sposób może: złożyć zamówienie, monitorować stan płatności, realizacji zamówień, zgłoszeń reklamacyjnych, serwisowych, poziomu realizacji akcji lojalnościowych.
Pulpit Kontrahenta zapewnia pełne bezpieczeństwo i poufność informacji bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania – zalecane korzystanie z przeglądarki Google Chrome.
Wszystkie transakcje są automatycznie rejestrowane i synchronizowane z naszym wewnętrznym systemem Comarch CDN XL, co pozwala na natychmiastowe zaewidencjonowanie zamówienia, skracając do minimum czas przepływu informacji pomiędzy firmą, a kontrahentem korzystającym z narzędzi Pulpitu Kontrahenta.
Chcesz mieć możliwość korzystania z naszego systemu? Zgłoś to swojemu Opiekunowi lub prześlij krótką wiadomość na adres zamowienia@phupgniezno.pl Oddajemy w Państwa ręce moduł stworzony do zdalnej pracy w naszym systemie. Wszelkie uwagi i sugestie dotyczące funkcjonowania Pulpitu Kontrahenta prosimy przesyłać na adres hurtownia@phupgniezno.pl.
Logowanie
Firma:  
Pracownik:  
Hasło:  Comarch ERP Pulpit Kontrahenta 2015.2.1, Copyright © 1996 – 2014 Comarch SA